Bronowice kaubamaja

Kraków, Poola
Mine:

Võtmeinfo:

  • Hoone tüüp: Äriobjektid
  • Klient: Bronowice kaubamaja []
  • Töövõtja: Quadrum S.A.
  • Lõpetamise kuupäev: 11/30/2013

C.H. Bronowice see on suuruselt teine Krakowi kaubamaja, üldpinnaga 60 000 m².  Klientide käsutuses on enam kui 150 kaubandus-teeninduspunkti - kauplused, kohvikud ja restoranid. Kaubamaja eristub teiste seda tüüpi objektide taustal rikkaliku kultuurilis-meelelahutusliku pakkumise poolest, sealhulgas paiknevad seal sellised asutused nagu ASP ja Rahvusmuuseum, stuudiokino Mikro ning raamatukogu. 

Otsus kasutada ehitusel Siniati, võeti vastu peale staatika-alaste dokumentide põhjalikku analüüsi. Üle 90% kuivehitusest on teostatud Siniat materjalidest (sealhulgas butiikide sisekujundused). Väliparklate tuulekaitsed on valmistatud plaatidest NIDA Hydro (vastupidav ebesoodsatele keskkonnatingimustele)

Tööde tulemus

Kohalik mõju

Tänu arhitektide originaalsele, juugendiga stilistiliselt sidumise kontseptsioonile omandas see koht visuaalse kerguse ja kordumatu õhkkonna. Erakordselt palju tähelepanu on pööratud ohutusele - investor on kasutanud kõrgendatud turvalisuse tasemesse kuuluvaid lahendusi (nt laed ripuvad NIDA nooniuskanduritel, rakendatud on laeprofiilide tihendatud asetust).

Janusz Jamka, Tehniline nõustaja
Siniat