Ronald McDonaldi maja

Kraków, Poola
Mine:

Võtmeinfo:

  • Hoone tüüp: Hotellid
  • Klient: Ronald McDonaldi maja []
  • Töövõtja: Przedsiębiorstwo Budowlane „SŁAWPOL” Sp. z o.o.
  • Alltöövõtja: Usługi Budowlane Andrzej Suchan
  • Lõpetamise kuupäev: 10/14/2015

Kui rühmal Philadelphia entusiastlikel arstidel tekkis 1974. aastal idee ehitada haiglakõrvane KODU VÄLJASPOOL KODU, oli eesmärk õilis aga plaan väga tagasihoidlik - ehitada krooniliselt haigete laste vanemate jaoks hotell, et nad saaksid laste haiglas viibimise ajal iga päev nende laheduses viibida.

Täna, tänu Ronalda McDonaldi fondi toetusele, on selliseid maju maailmas juba mitusada. 14. oktoobril 2015 anti Krakowi-Prokocimi Ülikooli Lastehaigla juures kasutusse, Poolas esimene, just selline Maja.

Ronald McDonaldi maja on mugavalt sisustatud objekt, milles on 20 kaasaegset tuba enam kui 40-le inimesele, aga ka suur köök, söökla, pesula, puhketuba ja laod. Kõik selleks, et vanemad saaksid raskel ja kauakestval haiglas viibimise ajal lastele toeks olla.

Paigaldusfaasid

Siniat Dom Ronalda McDonalda Nida Start Nida Finisz

Projekt osutus ruumide akustika seisukohalt tohutuks väljakutseks. Siniat abiga õnnestus meil soovitud eesmärk saavutada.

Siniat Dom Ronalda McDonalda Nida Start Nida Finisz

Siniat abiga õnnestus meil soovitud eesmärk saavutada.

XXXX, ArhitektPMJ Dtoeos

Tööde tulemus

Kohalik mõju

"Investeeringusse oli vaja kaasata materjale, raha ja töö. Iga annetaja aitas nii nagu sai. Tänane maja avamine on tõeline rõõmupäev. Kõikidele, kes selle ehituses abiks oli, on see väga erakordne hetk. Me saime sellega hakkama!"

Katarzyna Nowakowska, Dyrektor Wykonawczy
Fundacja Ronalda McDonalda, Polska