Kontroll-luuk Siniat® Fire-tech EI30

Kontroll-luuk Siniat® Fire-tech EI30 on ette nähtud paigaldamiseks Siniat kips-kartongplaatidest lagedesse. Luuk on ehitatud kahest alumiiniumnurkadest raamist: välimine – aknaorva, ja luugi tiiva konstruktsioonilise raami moodustav sisemine. Luugi täiteks on 2 x12,5 mm paksused kips-kartongplaadid Nida Ogień+. Luugi tiivale on täies ringulatuses kleebitud umb 1mm paksune paisuv tuletihend. Lisavarustusena võib paigaldada ümarsilindrilise luku ühe või mitme võtme süsteemiga.

Further information

Pealekandmine:

Ripplae konstruktsiooni projekteerides tuleb kontroll-luugi Siniat* Fine-tech paigutus hoolikalt planeerida. Paigaldusava peab olema 5 mm võrra klapi tiiva mõõtmetest suurem. Ennekontroll-luugi kinnitamist tuleb Nida CD60 profiilidest koostada täiendav allkonstruktsioon paigaldades selle vastavalt klapi mõõtmetele. Sel viisil ettevalmistatud allkonstruktsioon tuleb riputada kandvale vahelaele neljas punktis samas tehnoloogias kui see on tehtud (nt riputusel Nida ES60 või kinnitusvarrastel). Seejärel tuleb välja lõigata paigaldusava (tikk- või augusaega) pidades meeles, et lõikeservad peavad olema ühtlased ja sirged. Järgnevalt sisestada kontroll-luuk läbi ava laes olevasse tühja ruumi. Kontroll-luugi orva paigaldamiseks tuleb klapi tiib välja tõmmata ja suruda orv vastu k-k-k plaate kinnitades selle kruvidega omavahelise vahemaaga maks 15 cm. Lõppetapis tuleb kinnitused plaadiga ja plekikruvid üle pahteldada. Puhastada kontroll-luugi mõlemad alumiiniumraamid ja siluda peale kuivamist kõik ebatasasused. Turvalisuse seisukohalt tuleb kasutada kaitset terastrossi näol.

Benefits:

 • Suurendatud tulekindlusega plaatide Nida Ogień+ kasutamine võimaldab saavutada tuletohutuse vallas kõrgeid näitajaid
 • Kontroll-luukide raamid on valmistatud suure vastupidavuse ja luugi konstruktsiooni jäikuse tagavast kõrgkvaliteetsest alumiiniumist.
 • Kontroll-luukide unikaalne konstruktsioon tagab vastupidavuse kahelt poolt - nii seest- kui väljaspoolt, mõjuva tule toimele.
 • Plaatide täpne kohandamine kontroll-luugi raamiga jätab ära kruvide ja ühenduste pahteldamise vajaduse
 • Kontroll-luukide käsitsi teostus tagab laekontrolli väga kõrge kvaliteedi ja kauakestvuse
 • Kiire ja hõlbus paigaldus tänu kontroll-luukide kõikide elementide täiuslikule teostusele
 • Paisuva ringtihendi kasutamine tagab luukide kõrge tuletihenduse
 • Alumiiniumist hingede ja terasest kaitsetraatide kasutamine väldib kontroll-luukide alumiiniumraamist väljalangemise;
 • Valikuline ühe või mitme võtme süsteemiga silindriline lukk ja Mini-Latsch lukustused võimaldavad laekontrolliks hõlpsa ja kiire juurdepääsu
 • 'Kontroll-luugid on saadaval mõõtudes min 200x200 mm kuni maks 600x600 mm
 • Vabaltvalitud mõõtudes luukide valmistamise võimalus (vahemikus 200÷600 mm).

60 Years of Expertise
Tested & Certified Solutions