Tooted ja süsteemid

 

Siniat tooted

K-k plaadid NIDA

K-k plaadid NIDA

Siniat kipsplaadid on valmistatud vastama ja ületama ka kõige kõrgemaid norme ja vajadusi kipsplaadisüsteemide konstruktsioonides. Veelgi enam, Siniat pakub spetsiaalseid kipsplaate, mis on loodud vastu pidama rasketes tingimustes. Meie kipsplaatide valikus on, kuid mitte ainult, allpool toodud.

Profiilid

Profiilid

Pakume laias valikus metallraame, mis aitavad teil luua täiusliku kipsplaadi või tsementplaadi süsteemi. Meie ekspertide poolt välja töötatud spetsiaalsed metallilahendused aitavad saavutada paremaid akustilisi või seismilisi näitajaid. Erinevat tüüpi profiilid ja nurgad vastavad kohalikele standarditele ja nõuetele. Paigaldajatega koos töötades suudame oma raame pidevalt uuendada, et parandada jõudlust ja suurendada töökoha tõhusust.

Tarvikud

Tarvikud

Ilma kinnituste ja tarvikuteta poleks võimalik luua terviklikke süsteeme. Meie kipsplaadisüsteemide jaoks on meil lai valik kruvisid ja teipe, metallliiteid ja ankurdusvardaid. Põhjaliku katsetamise ja katse-eksituse meetodil oleme välja töötanud seintele heliisolatsiooniomadustega pistikud, et heli ei kanduks edasi nagu tavaliste pistikutega. Ideaalne kasutamiseks hotellides, kus privaatsus on ülioluline.

Massid

Massid

Head projektid saavad alati alguse heast alusest. Siniat teab seda ja pakub kvaliteetset kipsi, mis sobib erinevateks rakendusteks: kipsplaatide alusseinte ettevalmistamine, ehituspindade suurte või väiksemate ebatasasuste tasandamine või isegi erinevate kujundite ja vormide valamine.

Taping, Jointing & Beading

Taping, Jointing & Beading

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. 

Plasters

Plasters

Good projects always start with a good base. Siniat knows this and offers high quality gypsum suitable for different applications: preparing the base walls for plasterboards, leveling out big or small irregularities on building surfaces or even casting different shapes and forms.

60 Years of Expertise

Tested & Certified Solutions