RONALD MCDONALDI MAJA

Võtmeinfo

shortDescription
Mugavalt sisustatud objekt, milles on 20 kaasaegset tuba enam kui 40-le inimesele, aga ka suur köök, söökla, pesula, puhketuba ja laod. Kõik selleks, et Krakowi-Prokocimi Ülikooli Lastehaiglasse hospitaliseeritud laste vanemad saaksid raskel ja kauakestval haiglas viibimise ajal oma lastele toeks olla.
Hoone tüüp
Hotel
Klient
Ronald McDonald Foundation
Töövõtja
Construction Company „SŁAWPOL” Sp. z o.o.
Alltöövõtja
Construction Services Andrzej Suchan
Location
Kraków
shortInstallDescription
Siniat abiga õnnestus meil soovitud eesmärk saavutada.
installQuoteAuthor
XXXX, Arhitekt PMJ Dtoeos
impactQuote
"Investeeringusse oli vaja kaasata materjale, raha ja töö. Iga annetaja aitas nii nagu sai. Tänane maja avamine on tõeline rõõmupäev. Kõikidele, kes selle ehituses abiks oli, on see väga erakordne hetk. Me saime sellega hakkama!"
impactQuoteAuthor
Katarzyna Nowakowska, Vykdantysis direktorius Fundacja Ronalda McDonalda, Polska

Project description

Kui rühmal Philadelphia entusiastlikel arstidel tekkis 1974. aastal idee ehitada haiglakõrvane KODU VÄLJASPOOL KODU, oli eesmärk õilis aga plaan väga tagasihoidlik - ehitada krooniliselt haigete laste vanemate jaoks hotell, et nad saaksid laste haiglas viibimise ajal iga päev nende laheduses viibida.

Täna, tänu Ronalda McDonaldi fondi toetusele, on selliseid maju maailmas juba mitusada. 14. oktoobril 2015 anti Krakowi-Prokocimi Ülikooli Lastehaigla juures kasutusse, Poolas esimene, just selline Maja.

Ronald McDonaldi maja on mugavalt sisustatud objekt, milles on 20 kaasaegset tuba enam kui 40-le inimesele, aga ka suur köök, söökla, pesula, puhketuba ja laod. Kõik selleks, et vanemad saaksid raskel ja kauakestval haiglas viibimise ajal lastele toeks olla.

60 Years of Expertise

Tested & Certified Solutions