HAIGLA CARDIFF ROYAL INFIRMARY Cardiff, UK

Võtmeinfo

shortDescription
Cardiffi elanike tervisehoolekande keskus eksisteerib alates 1883. aastast. Sellele, teise klassi muististe nimekirja märgitud hoonele, on väärt tähelepanu pöörata.
Hoone tüüp
Tervisekeskused
Investeeringu väärtus
£29m
Klient
Cardiff & Vale University Health Board
Töövõtja
Laing O'Rourke
Alltöövõtja
M & P Contractors Wales Ltd
Location
Cardiff
shortInstallDescription
"GTEC Megadeco on tehases viimistletud materjal, mistõttu ei ole plaadi pinnal aluspinda teostada vaja, mis omakorda värvitöid oluliselt kiirendab. Tulemusena kulges projekti realiseerimine ilma mingite meiepoolsete hilinemisteta."
installQuoteAuthor
Paul Davies, Director M & P Contractors Wales Ltd
impactQuote
"Hoone näeb suurepärane välja, on antud kogukonnale erakordne ja mängib selle liikmete jaoks tervisehoolekandele juurdepääsu tagamisel olulist rolli. Kui me fassaadi lahti võtsime nägime me erisust ja suurepäraselt teostatud tööd. Suutsime, samal ajal hoone iseloomu säilitades, tuua siseruumidesse kaasaegset elementi."
impactQuoteAuthor
Abigail Harris, Director Planning at Cardiff and Vale UHB

Project description

Haigla Cardiff Royal on Cardiffi elanike tervisehoolekande keskuseks alates 1883. aastast. Minevikus oli see ümbruskonna ainus haigla. Hoone on märgitud teise klassi muististe nimekirja ja nõuab palju tähelepanu. Piirkonna ümberehituse, 30 miljoni naela väärtuse, projekti raames pidi ettevõte Laing O'Rourke hakkama tegelema kliiniku laiaulatusliku remondiga ja selle toomisega XXI sajandisse, tagades paljud tervishoiuteenused koos ööpäevase tervisehoolekande, raviteenuste, radioloogia ning vastuvõttudega. Paraku oli põhiolemuselt väljakutseks hoone siseruumide standardite tõstmine ja moderniseerimine, samaaegselt selle iseloomu säilitamisega, muistsete elementide sulandamine kliiniku funktsionaalsesse ning hügieenilisse keskkonda.

60 Years of Expertise
Tested & Certified Solutions