SID WATKINSI HAIGLA HOONE

Võtmeinfo

shortDescription
Fond NHS Walton Centre võttis ette ehitise suure programmi, eesmärgiga anda kasutusse tervisekeskuse kolmekorruseline hoone: Sid Watkins Building.
Hoone tüüp
Tervisekeskused
Investeeringu väärtus
£22m
Klient
The Walton Centre NHS Foundation Trust
Töövõtja
Interserve
Alltöövõtja
Interserve
Location
Liverpool
shortInstallDescription
"Haiglatel on kõrgkvaliteetsed paigaldised, mis on tihti väga rasked. Peale ruumi otstarbe muutmist on nende asukoha võimalused sageli piiratud teatud seinapiirkondadeni. LaDura on piisavalt tugev, et elimineerida seina lahtivõtmise ja liimpuiduga tugevdamise vajadus - see tähendab, et ruumis võib hõlpsalt paigaldist vahetada ja ruumi otstarvet muuta."
installQuoteAuthor
Kabir Salihi, Project Manager Interserve
impactQuote
"Projekt ületas meie maksumusse, teostusaega ja kvaliteeti puutuvaid ootusi. Paljud töötajad on kinnitanud, et ümberkolimine Sid Watkins Building-sse, 2015. aasta jaanuaris, avaldas kollektiivile positiivset mõju. Kogu sisustus, alates valgustusest, tehnoloogilistest lahendustest kuni saadaoleva vaba ruumini, tagab töötajatele soodsad tingimused ja suurepärase töökeskkonna”.
impactQuoteAuthor
Paula Bamber, Head of Facilities and Developments The Walton Centre NHS Foundation Trust

Project description

Fond NHS Walton Centre võttis ette ehitise suure programmi eesmärgiga anda kasutusse tervisekeskuse kolmekorruseline hoone: Sid Watkins Building. Uus hoone mahutab 30 voodikohaga eriotstarbelise taastuskeskuse, kliiniku, Suurbritannia parima valuravi programmi, õppeosakonna, kontoriruumid ja majutuse patsientide pereliikmetele. Projektijuhised tuginesid soovitud lõpptulemusele, kus patsient tunneks, et ta siseneb pigem luksuslikku hotelli kui haiglasse, kuid nagu igas tervisehoolde objektis, pidid vaheseinad vastama ka karmidele akustilistele, tuleohutuse ja hügieeni nõuetele.

60 Years of Expertise
Tested & Certified Solutions