Kontroll-luuk Siniat® Fire-tech EI120

Kontroll-luuk Siniat® Fire-tech EI120 on ette nähtud paigaldamiseks Siniat kips-kartongplaatidest lagedesse. Ehitatud kahest alumiiniumnurkadest raamist: väline – aknaorva, ja luugi konstruktsioonilise tiiva moodustav sisemine raam. Luugi tiiva täiteks on plaadid Promatect®-XS paksusega 2 x12,5 mm. Luugi tiivale on täies ringulatuses kleebitud umb 1mm paksune paisuv tuletihend. Luugi orva vooderduseks on plaadid Promatect®-XS kogupaksusega 60 mm (2x12,5 mm, 1x15,0 mm ja 1x20,0 mm). Orvale on kinnitatud vanik 2x15,0 mm paksustest plaatidest Promatect®-XS, mille külge on kleebitud paisuv tuletihend paksusega ~ 1 mm. Vaniku vooderduseks on plaadid Promatect®-XS kogupaksusega 35 mm (1x15,0 mm + 1x20,0 mm). Kõik kontroll-luugi mehaanilised elemendid (lukustused, hinged, luugi tiib) on siseküljelt täiendavalt turvatud 1x20 mm + 1x15 mm paksustest plaatidest Promatect®-XS teostatud kaheosalise kattega (põhjaga). Raamist väljavõtmise võimalus tagab täieliku juurdepääsu lae kohal olevale ruumile. Plaadid on alumiiniumprofiiliga ühel tasapinnal - ei vaja pahteldamist. Orva ja luugi tiiva tasapinnaliseks ühendamiseks kasutatakse väljavõetavaid pöördhingesid ja metallist lukkusid Mini-Latsch. Kaitseks luugi väljakukkumise eest on paigaldatud orva külge kinnitatud terastross. Lisavarustusena võib paigaldada ümarsilindrilise luku ühe või mitme võtme süsteemiga.

Further information

Pealekandmine:

Ripplae konstruktsiooni projekteerides tuleb kontroll-luugi Siniat* Fine-tech paigutus hoolikalt planeerida. Paigaldusava peab olema 215 mm võrra luugi tiiva mõõtmetest suurem. Ennekontroll-luugi kinnitamist tuleb Nida CD60 profiilidest koostada täiendav allkonstruktsioon paigaldades selle vastavalt klapi mõõtmetele. Sel viisil ettevalmistatud allkonstruktsioon tuleb riputada kandvale vahelaele neljas punktis samas tehnoloogias kui see on tehtud (nt riputusel Nida ES60 või kinnitusvarrastel). Seejärel tuleb välja lõigata paigaldusava (tikk- või augusaega) pidades meeles, et lõikeservad peavad olema ühtlased ja sirged. Järgnevalt sisestada kontroll-luuk läbi ava laes olevasse tühja ruumi. Kontroll-luugi orva paigaldamiseks tuleb klapi tiib ja tagumine kate (põhi) välja tõmmata ning suruda orv Nida profiilidest konstruktsiooni vastu, kinnitades selle kruvidega omavahelise vahemaaga maks 15 cm. Lõppetapis tuleb kinnitused plaadiga ja plekikruvid üle pahteldada ning siluda peale kuivamist kõik ebatasasused. Puhastada kontroll-luugi mõlemad alumiiniumraamid ja asetada paika tagumine kate (põhi). Turvalisuse seisukohalt tuleb kasutada kaitset terastrossi näol.

Benefits:

 • Suurendatud tulekindlusega plaatide Nida Ogień+ kasutamine võimaldab saavutada tuletohutuse vallas kõrgeid näitajaid
 • Kontroll-luukide raamid on valmistatud suure vastupidavuse ja luugi konstruktsiooni jäikuse tagavast kõrgkvaliteetsest alumiiniumist.
 • Kontroll-luukide unikaalne konstruktsioon tagab vastupidavuse kahelt poolt - nii seest- kui väljaspoolt, mõjuva tule toimele.
 • Passiivse tulekaitse liidri ettevõtte Fromat tulekindlate plaatide Promatect®-XS kasutamine
 • Plaatide täpne kohandamine kontroll-luugi raamiga jätab ära kruvide ja ühenduste pahteldamise vajaduse
 • Kontroll-luukide käsitsi teostus tagab laekontrolli väga kõrge kvaliteedi ja kauakestvuse
 • Kiire ja hõlbus paigaldus tänu kontroll-luukide kõikide elementide täiuslikule teostusele
 • Paisuva ringtihendi kasutamine tagab luukide kõrge tuletihenduse
 • Alumiiniumist hingede ja terasest kaitsetrosside kasutamine väldib kontroll-luukide alumiiniumraamist väljalangemise
 • Valikuline ühe või mitme võtme süsteemiga silindriline lukk ja Mini-Latsch lukustused võimaldavad laekontrolliks hõlpsa ja kiire juurdepääsu
 • 'Kontroll-luugid on saadaval mõõtudes min 200x200 mm kuni maks 800x800 mm
 • Vabaltvalitud mõõtudes luukide valmistamise võimalus (vahemikus 200 - 800 mm)

60 Years of Expertise
Tested & Certified Solutions