Kontroll-luuk Siniat® Fire-tech EI60

Kontroll-luuk Siniat® Fire-tech EI60 on ette nähtud paigaldamiseks Siniat kips-kartongplaatidest lagedesse. Kontroll-luuk on ehitatud kahest alumiiniumnurkadest raamist: väline – aknaorva, ja luugi konstruktsioonilise tiiva moodustav sisemine. Luugi täiteks on kaks 2x15,0 mm paksust kips-kartongplaati Nida Ogień+. Luugi tiivale on täies ringulatuses kleebitud umb 1mm paksune paisuv tuletihend. Luugi orva vooderduseks nähtavalt poolelt on 2x15,0 mm paksused plaadid Nida Ogień+. Orva siseküljele on kinnitatud vanik 2x15,0 mm paksustest plaatidest Promatect®-XS, mis moodustavad sisemiselt küljelt klapi kaitse toe (põhja). Vaniku kaitse moodustavad omavahel terasklambritega ühendatud 2x12,5 mm paksused plaadid Nida Ogień+. Vanikule on siseküljelt ringulatuses kleebitud umb 1mm paksune tuletihend. Kõik kontroll-luugi mehaanilised elemendid (lukustused, hinged, luugi tiib) on siseküljelt täiendavalt turvatud 2x12,5 mm paksustest plaatidest Nida Ogień+ teostatud kaheosalise kattega (põhjaga). Kaitseks luugi väljakukkumise eest on paigaldatud orva külge kinnitatud terastross. Lisavarustusena võib paigaldada ümarsilindrilise luku ühe või mitme võtme süsteemiga.

Further information

Pealekandmine:

Ripplae konstruktsiooni projekteerides tuleb kontroll-luugi Siniat* Fine-tech paigutus hoolikalt planeerida. Paigaldusava peab olema185 mm võrra klapi tiiva mõõtmetest suurem .Enne kontroll-luugi kinnitamist tuleb Nida CD60 profiilidest koostada täiendav allkonstruktsioon paigaldades selle vastavalt klapi mõõtmetele.Sel viisil ettevalmistatud allkonstruktsioon tuleb riputada kandvale vahelaele neljas punktis samas tehnoloogias kui see on tehtud (nt riputusel Nida ES60 või kinnitusvarrastel). Seejärel tuleb välja lõigata paigaldusava (tikk- või augusaega) pidades meeles, et lõikeservad peavad olema ühtlased ja sirged. Järgnevalt sisestada kontroll-luuk läbi ava laes olevasse tühja ruumi. Kontroll-luugi orva paigaldamiseks tuleb klapi tiib välja tõmmata ja tagumine kate (põhi) suruda orv Nida profiilidest konstruktsiooni vastu kinnitades selle kruvidega omavahelise vahemaaga maks 15 cm. Lõppetapis tuleb kinnitused plaadiga ja plekikruvid üle pahteldada.ja siluda peale kuivamist kõik ebatasasused. Puhastada kontroll-luugi mõlemad alumiiniumraamid  asetada paika tagumine kate (põhi). Turvalisuse seisukohalt tuleb kasutada kaitset terastrossi näol.

Kasu:

Suurendatud tulekindlusega plaatide Nida Ogień+ kasutamine võimaldab saavutada tuletohutuse vallas kõrgeid näitajaid.

 • Kontroll-luukide raamid on valmistatud suure vastupidavuse ja luugi konstruktsiooni jäikuse tagavast kõrgkvaliteetsest alumiiniumist.
 • Kontroll-luukide unikaalne konstruktsioon tagab vastupidavuse kahelt poolt   - nii seest- kui väljaspoolt, mõjuva tule toimele.
 • Passiivse tulekaitse liidri ettevõtte Fromat tulekindlate plaatide Promatect®-XS kasutamine
 • Plaatide täpne kohandamine kontroll-luugi raamiga jätab ära kruvide ja ühenduste pahteldamise vajaduse
 • Kontroll-luukide käsitsi teostus tagab laekontrolli väga kõrge kvaliteedi ja kauakestvuse
 • Kiire ja hõlbus paigaldus tänu kontroll-luukide kõikide elementide täiuslikule teostusele
 • Paisuva ringtihendi kasutamine tagab luukide kõrge tuletihenduse
 • Alumiiniumist hingede ja terasest kaitsetraatide kasutamine väldib kontol-luukide alumiiniumraamist väljalangemise
 • Valikuline ühe või mitme võtme süsteemiga silindriline lukk ai Mini-Latsch lukustused võimaldavad laekontrolliks hõlpsa ja kiire juurdepääsu
 • Kontroll-luugid on saadaval mõõtudes min 200x200 mm kuni maks 800x800 mm
 • Vabaltvalitud mõõtudes luukide valmistamise võimalus (vahemikus 200 - 800 mm).

Dokumendid

Seotud dokumendid

60 Years of Expertise
Tested & Certified Solutions